ممبر پاپ اپ چیست

ممبر پاپ اپ چیست و چه مزایایی دارد؟

آیا با روش‌های جذب ممبر واقعی آشنایی دارید؟ آیا می‌دانید ممبر پاپ اپ چیست ؟ روش‌های مختلفی برای بالا بردن تعداد اعضای کانال‌های تلگرامی وجود دارد و مدیران کانال‌ها می‌توانند با توجه به هدفی که دارند از آن‌ها برای رسیدن به اهدافشان استفاده کنند. خرید ممبر واقعی تلگرام یکی از روش‌هایی است که شما می‌توانید برای افزایش تعداد ممبرهای کانالتان از آن استفاده کنید. برای خرید ممبر کافیست تا سفارش خود را در یکی از سایت‌های فروش ممبر ثبت کنید و هزینه آن را بپردازید تا سایر مراحل به صورت خودکار انجام شود. در این مطلب از سایت خرید ممبر تلگرام قصد داریم تا شما را با مزایای استفاده از ممبر پاپ اپ بیشتر آشنا کنیم پس با ما همراه شوید.

ممبر پاپ آپ چیست؟

ممبر پاپ اپ چیست ؟

حتماً تاکنون دیده‌اید که با نصب برخی از اپلیکیشن‌ها و یا وارد شدن به برخی از سایت‌ها، یک نوتیفیکیشن برای شما ارسال می‌شود که در آن از شما خواسته شده بر روی یک لینک کلیک کنید. اگر از ما بپرسید که ممبر پاپ اپ چیست و چگونه با استفاده از این روش، ممبرها وارد کانال‌های تلگرامی می‌شوند؟ ما به شما خواهیم گفت که روش جذب ممبر پاپ اپ نیز دقیقاً به همین صورت است. در واقع برای کاربران آنلاین پیامی فرستاده می‌شود که آن‌ها از طریق کلیک کردن بر روی آن می‌توانند وارد کانال شوند. زمانی که کاربران تلگرام از طریق پاپ اپ وارد کانالی می‌شوند، دو عکس‌العمل متفاوت از خود نشان می‌دهند.

برخی از آن‌ها با دیدن موضوع کانال و پست‌های منتشر شده در آن تصمیم می‌گیرند که از کانال خارج شوند؛ اما برخی دیگر از محتوای کانال خوششان می‌آید و تصمیم می‌گیرند که به عضویت کانال دربیایند و آن را دنبال کنند. به همین دلیل است که اکثر سایت‌های فروش ممبر یا افزایش ممبر گروه یا کانال، برای مشتریانشان این امکان را فراهم کرده‌اند که بتوانند از طریق پاپ اپ، ممبرهای واقعی به کانالشان اضافه کنند. به خاطر داشته باشید که ممبرهای پاپ اپ واقعی هستند زیرا ممبرهای فیک نمی‌توانند برای عضویت در یک کانال یا خارج شدن از آن تصمیم‌گیری کنند.

مزایای خرید ممبر پاپ اپ چیست ؟

اگر تجربه مدیریت کانال‌های تلگرامی را داشته باشید؛ حتماً می‌دانید که افزایش تعداد ممبرهای واقعی چه قدر می‌تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای بالا بردن تعداد اعضای کانالتان از روش‌های مختلفی استفاده کنید تا همواره بتوانید ممبرهایی را که از کانال خارج می‌شوند را با ممبرهای جدید جایگزین کنید زیرا ممبرها به هر دلیلی می‌توانند تصمیمی بگیرند که دیگر کانال شما را دنبال نکند. همان‌طور که در بخش قبلی اشاره کردیم ممبرهای پاپ اپ بدون هیچ اجباری عضو کانال‌های تلگرامی می‌شوند به همین دلیل میزان ریزش این نوع ممبرها بسیار پایین است.

 البته باید به این نکته توجه داشته باشید که با خرید ممبر پاپ اپ نیز باید حداقل سی درصد ریزش را در نظر بگیرید. منظور ما از ریزش، ترک آگاهانه و خودخواسته ممبرهای واقعی از کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی است. همچنین ممبرهای پاپ اپ به دلیل این که صد در صد واقعی هستند، گران‌تر هستند بنابراین شاید برای کانال‌هایی که به تازگی ایجاد شده‌اند مناسب نباشند. با این حال محدودیتی برای سفارش ممبرهای پاپ اپ وجود ندارد و شما می‌توانید این ممبرها را از سایت خرید ممبر تلگرام سفارش دهید.

ممبر پاپ اپ تلگرام چیست
ممبر پاپ آپ چیست

آیا ممبرهای پاپ اپ در افزایش ویوی پست‌های کانال شما تأثیرگذارند؟

تا اینجا با نحوه جذب ممبرهای پاپ اپ آشنا شدید و می‌دانید که مزایای ممبر پاپ اپ چیست. با این حال بهتر است بدانید که ممبرهای پاپ اپ می‌توانند به افزایش ویوی پست‌های منتشر شده در کانال شما کمک کنند زیرا این نوع ممبرها واقعی هستند. ممبرهای واقعی برخلاف ممبرهای فیک باعث بالا رفتن تعداد بازدیدها از پست‌های کانال می‌شوند. شما می‌توانید تعداد بازدید از یک پست را پایین آن و در کنار علامتی چشم مانند مشاهده کنید؛ اما چرا بالا رفتن تعداد ویو برای کانال‌های تلگرامی اهمیت دارد؟

یکی از دلایلی که باعث می‌شود مدیران کانال‌های تلگرامی به دنبال راهی برای بالا بردن تعداد اعضای واقعی باشند، افزایش تعداد ویوی پست‌های منتشر شده در کانال است زیرا زمانی که افراد جدیدی با کانال‌های تلگرامی جدید آشنا می‌شوند علاوه بر مطالعه پست‌ها به تعداد ویوی آن‌ها نیز توجه می‌کنند. اگر تعداد ویوی پست‌ها بسیار کم باشد به این معنی است که بخش زیادی از ممبرهای کانال فیک هستند به همین دلیل است که مدیران این نوع کانال‌ها برای پوشاندن ضعف خود به سراغ خرید ویو تلگرام می‌روند؛ اما اگر شما ممبر واقعی داشته باشید نیازی به هزینه کردن برای خرید ویو نخواهید داشت زیرا به صورت خودکار زمانی که ممبرهای واقعی پست‌های شما را ببینند، تعداد ویوی آن‌ها بالا می‌رود.

آیا ممبرهای پاپ اپ برای کانال‌های فروشگاهی مناسب هستند؟

دلیل نیاز کانال‌های فروشگاهی به ممبر پاپ اپ چیست؟ کانال‌های فروشگاهی به ممبرهای واقعی احتیاج دارند به همین دلیل استفاده از ممبر پاپ اپ می‌تواند روش بسیار خوبی برای جذب ممبر در کانال‌های فروشگاهی باشد زیرا ممبرهای پاپ اپ واقعی هستند. ممبرهای واقعی برخلاف ممبرهای فیک می‌توانند محصولات یا خدماتی که در کانال‌های تلگرامی به فروش می‌رساند را خریداری کنند بنابراین ممبرهای واقعی در واقع مشتریان احتمالی یک کسب و کار محسوب می‌شوند. البته به جز کانال‌های فروشگاهی، کانال‌های دیگر نیز می‌توانند از ممبرهای پاپ اپ استفاده کنند؛ اما چون هزینه خرید ممبرهای پاپ اپ زیاد است ما به کانال‌های تلگرامی به جز کانال‌های فروش آنلاین توصیه می‌کنیم که به سراغ استفاده از روش‌های دیگر برای افزایش ممبرهای واقعی کانالشان بروند.

نکات مهمی که باید درباره ممبر پاپ اپ بدانید!

  • یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش ممبر واقعی، خرید ممبر پاپ اپ است.
  • ممبرهای پاپ اپ یا اد اختیاری ریزش بسیار کمتری نسبت به سایر روش‌های دیگر دارند.
  • قیمت ممبرهای پاپ اپ نسبت به ممبرهای فیک و اد اجباری گران‌تر است.
  • ممبرهای پاپ اپ در افزایش تعداد ویوی پست‌های منتشر شده در کانال‌های تلگرامی مؤثرند.
  • روش پاپ اپ فقط در نسخه‌های غیررسمی تلگرام مانند موبوگرام یا تلگرام طلایی قابل سفارش است.
  • بهتر است در زمان جذب ممبر به روش پاپ اپ، پست‌گذاری در کانال تا زمان اتمام جذب ممبر متوقف شود.
  • این روش بهترین روش برای جذب ممبر واقعی در کانال‌های فروشگاهی است.
ممبر پاپ اپ تلگرام چیست؟
ممبر پاپ اپ تلگرام چیست ؟

سخن پایانی

ممبرهای پاپ اپ برای کسانی که قصد خرید ممبرهای واقعی را دارند مناسب است. این نوع ممبرها می‌توانند پست‌های کانال شما را با دوستانشان به اشتراک بگذارند، تعداد ویوی پست‌های منتشرشده در کانالتان را بالا ببرند و از شما خرید کنند بنابراین اگر یک کانال فروشگاهی دارید و می‌خواهید از طریق جذب ممبرهای واقعی تعداد مشتریانتان را افزایش دهید؛ ممبرهای پاپ اپ انتخاب خوبی برای شما خواهند بود.