چگونه ممبر واقعی رایگان تلگرام بگیریم؟

آیا راهی برای جذب ممبر واقعی تلگرام رایگان وجود دارد؟

تلگرام را بی‌تردید می‌توان محبوب‌ترین پیام‌رسان در میان ایرانیان دانست. محیط کاربری آسان، قابلیت‌های فراوان، امکان ارسال فایل‌هایی با فرمت‌های مختلف و رایگان بودن از جمله دلایلی است که باعث شده بسیاری از ایرانی‌ها با وجود فیلترینگ باز هم از این پیام‌رسان استفاده کنند. به دلیل محبوبیت تلگرام، کسب و کارهای زیادی برای معرفی محصولات یا خدماتشان از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. اگر شما نیز علاقمند به استفاده از تلگرام برای فروش محصولات یا معرفی برندتان هستید می‌توانید یک کانال یا گروه تلگرامی در آن راه‌اندازی کنید. البته فقط داشتن کانال باعث موفقیت شما نخواهد شد بلکه تعداد ممبرهای واقعی که کانال یا گروه تلگرامی شما را دنبال می‌کنند می‌توانند به شما در افزایش درآمدهایتان کمک کند. در این مطلب از سایت خرید ممبر تلگرام قصد داریم تا شما را با روش‌های جذب ممبر واقعی تلگرام رایگان بیشتر آشنا کنیم؛ پس با ما همراه شوید.

خرید ممبر تلگرام واقعی رایگان

چگونه تعداد زیادی ممبر واقعی تلگرام رایگان به دست بیاوریم؟

به اعضای کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی ممبر گفته می‌شود. ممبرهای واقعی نقش مهمی در کانال‌های تلگرامی ایفا می‌کند. اگر تعداد ممبرهای واقعی یک کانال فروشگاهی زیاد باشد می‌توان تا حدودی حدس زد که میزان درآمدی که مدیر بکانال از طریق فروش آنلاین به دست می‌آورد، بسیار زیاد است زیرا ممبرهای واقعی برخلاف ممبرهای فیک می‌توانند از کانال‌های تلگرامی خرید کنند، تعداد ویوی پست‌ها را افزایش دهند و یا دوستانشان را با کانال شما آشنا کنند در حالی که ممبرهای فیک هیچ کدام از این قابلیت‌ها را ندارد و تنها مزیت آن‌ها بالا بردن تعداد اعضای کانال است. برخی از روش‌های جذب ممبر واقعی تلگرام رایگان عبارت‌اند از:

تولید محتوای جذاب؛ مهم‌ترین عامل در جذب ممبر واقعی تلگرام رایگان

یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند به شما در جذب ممبر واقعی تلگرام رایگان کمک کند، توجه به محتوای پست‌هایی است که در کانالتان منتشر می‌کنید. اگر پست‌های شما جذاب و خواندنی باشند؛ حتماً ممبرهای واقعی کانالتان شما را به دوستانشان معرفی می‌کنند که چنین کاری می‌تواند به شما در جذب ممبر واقعی تلگرام رایگان کمک بسیار زیادی بکند. قبل از راه‌اندازی یک کانال تلگرامی باید یک نام و عکس پروفایل مناسب برای کانالتان انتخاب کنید. سپس با توجه به موضوع کانال، تولید محتوا را آغاز کنید. تولید محتوا در کانال‌های تلگرامی می‌تواند به شکل متن، عکس و یا ویدئو باشد. متن‌هایی که برای انتشار در کانال انتخاب می‌کنید باید خلاصه و کاربردی باشند زیرا بیشتر کاربران تلگرام علاقه‌ای به خواندن متن‌های طولانی ندارند. همچنین بهتر است از لحن دوستانه و صمیمی برای نوشتن پست‌هایتان استفاده کنید زیرا این کار باعث می‌شود تا ممبرهای شما احساس صمیمت بیشتری داشته باشند.

عکس و ویدئوها در کانال‌های تلگرامی از اهمیت زیادی برخوردارند. ویدئوها و عکس‌های باکیفیت می‌توانند به سرعت در بین کاربران تلگرام دست به دست شوند بنابراین زمان کافی را برای تهیه عکس و ویدئوهای باکیفیت در نظر بگیرید. نکته دیگری که باید درباره تولید محتوا برای تلگرام به خاطر داشته باشید؛ شخصی‌سازی پست‌هایی است که می‌خواهید در کانالتان منتشر کنید. این کار را می‌توانید از طریق گذاشتن لوگو بر روی عکس‌ها و یا قرار دادن آی‌دی کانال در زیر پست‌ها انجام دهید. شخصی‌سازی پست‌ها به شما برای جذب ممبر واقعی تلگرام رایگان کمک زیادی می‌کند زیرا کسانی که پست‌های شما را در خارج از کانالتان مشاهده می‌کنند می‌توانند از طریق لمس کردن لینک و یا سرچ آی‌دی، به راحتی کانال شما را پیدا کنند.

تبادل لینک با کانال‌های پرمخاطب

تبادل نوعی تبلیغات رایگان برای کانال‌های مختلف به حساب می‌آید. در این روش دو کانال که دارای تعداد برابری ممبر واقعی خارجی یا ایرانی هستند، به انتشار تبلیغات برای کانال‌های یکدیگر می‌پردازند و از یکدیگر برای انتشار پست تبلیغاتی پولی دریافت نمی‌کنند. اگر قصد انجام تبادل برای جذب ممبر واقعی تلگرام رایگان را دارید؛ بهتر است به کانال‌هایی درخواست تبادل بدهید که تعداد اعضای واقعی کانالشان بیش از پنج هزار ممبر باشند زیرا تبادل با کانال‌هایی که تعداد ممبرهای آن‌ها پایین‌تر از پنج هزار نفر هستند عملاً بی‌فایده خواهد بود.

همچنین کانال‌هایی که در زمینه‌هایی مشابه با کانال شما فعالیت می‌کنند انتخاب بهتری برای انجام تبادل خواهند بود زیرا احتمال این که ممبرهای این نوع کانال‌ها از موضوع فعالیت کانال تلگرامی شما خوششان بیاید بیشتر است. نکته دیگری که باید در مورد تبلیغات به خاطر داشته باشید این است که انتشار بیش از حد پست‌های تبلیغاتی ممکن است باعث ریزش ممبرهای واقعی کانالتان شود زیرا بسیاری از کاربران تلگرام علاقه‌ای به دیدن پست‌های تبلیغات پی در پی ندارند بنابراین سعی کنید بیش از حد پست‌های تبلیغاتی را در کانالتان منتشر نکنید.

چگونه ممبر واقعی تلگرام دریافت کنیم؟

کانالتان را در شبکه‌های اجتماعی دیگر تبلیغ کنید.

 اگر به تازگی یک کانال تلگرامی راه‌اندازی کرده‌اید اما پیشینه فعالیت‌های شما در شبکه‌های اجتماعی دیگر مانند فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام بیشتر است؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم با قرار دادن لینک کانالتان در سایر صفحات شبک های اجتماعی که در آن فعال هستید، دنبال‌کنندگانتان را با کانالتان در تلگرام آشنا کنید. این روش یکی از بهترین روش‌ها برای جذب ممبر واقعی تلگرام است. ممبرهایی که از این طریق به دست می‌آیند، صد در صد واقعی و علاقمند به موضوع کانال شما هستند بنابراین اگر هنوز چنین کاری را انجام نداده‌اید؛ بهتر است فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر کانالتان را به آن‌ها معرفی کنید.

جذابیت کانال را برای ممبرهایتان حفظ کنید.

اگر همیشه پست‌های تکراری در کانالتان منتشر کنید، مطمئناً تعداد زیادی از ممبرهای واقعیتان را از دست می‌دهید. شما علاوه بر استفاده از روش‌های مختلف برای جذب ممبر واقعی تلگرام رایگان باید برای حفظ ممبرهای فعلی کانالتان نیز کارهایی انجام بدهید. به عنوان مثال بهتر است در بازه‌های زمانی مختلف درباره نوع محتوایی که در کانال منتشر می‌شود نظرسنجی کنید.

با انجام نظرسنجی این پیام را به ممبرهایتان منتقل می‌کنید که آن‌ها برای شما اهمیت دارند و شما دوست دارید که مطابق با سلیقه آن‌ها کانال تلگرام خود را مدیریت کنید. نکته دیگری که می‌تواند به شما در حفظ ممبرهای واقعی کمک کند، استفاده از تصاویر و ویدئوهای باکیفیت اما با حجم پایین است زیرا بسیاری از افراد به دلایل گوناگونی به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند و یا نمی‌خواهند حجم زیادی از اینترنت خود را صرف دانلود عکس‌ها و ویدئوهایی با حجم بالا کنند. خوشبختانه امروزه نرم افزارها و سایت‌های مختلفی برای کم کردن حجم عکس‌ها و ویدئوها وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها حجم پست‌هایی که می‌خواهید در کانالتان منتشر کنید را کاهش دهید.

خرید ممبر واقعی تلگرام رایگان چه مزایایی دارد؟