خرید ممبر پنل تلگرام

با خرید پنل ممبر تلگرام کسب درآمد کنید!

اگر شما نیز دارای کسب و کاری هستید و تاکنون برای فروش آنلاین محصولات یا خدماتتان از طریق شبکه‌های اجتماعی کاری انجام نداده‌اید؛ ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت به فکر راه‌اندازی یک کانال در پیام‌رسان تلگرام باشید زیرا همان‌طور که می‌دانید تلگرام کاربران ایرانی زیادی دارد به همین دلیل شما می‌توانید از این فرصت برای معرفی برندتان استفاده کنید. همچنین با توجه به قابلیت‌هایی که تلگرام در اختیار کاربرانش قرار داده است، امکان خرید و یا ثبت سفارش در تلگرام به راحتی امکان‌پذیر است. البته فقط داشتن کانال در تلگرام برای رسیدن به اهدافتان کافی نیست بلکه شما باید به فکر افزایش تعداد ممبرهایتان نیز باشید زیرا آن‌ها هستند که می‌توانند از شما خرید کنند. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی مزایای خرید پنل ممبر تلگرام بپردازیم و نقش آن را در افزایش تعداد ممبرهای کانال‌های تلگرامی بررسی کنیم.

خرید پنل ممبر تلگرام واقعی

خرید پنل ممبر تلگرام چه مزایایی دارد؟

همه کسانی که تجربه مدیریت کانال‌های تلگرامی را داشته‌اند به خوبی می‌دانند که افزایش تعداد ممبرهای یک کانال تا چه حدی می‌تواند به آن‌ها در افزایش درآمدهایشان کمک کند. شما با خرید پنل ممبر تلگرام علاوه بر بالا بردن تعداد ممبرهای کانال‌های تلگرامی خودتان می‌توانید به فروش ممبر نیز بپردازید و از این طریق کسب درآمد کنید. مدیران کانال‌های تلگرامی زیادی مایل هستند تا در ازای پرداخت هزینه از شما ممبر خریداری کنند بنابراین اگر مقداری در زمینه بازاریابی تخصص داشته باشید می‌توانید به راحتی تعداد زیادی مشتری برای خرید ممبر تلگرام پیدا کنید.

پنل‌های ممبر تلگرام این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند تا انواع ممبرهای فیک و واقعی را به تعداد دلخواهتان سفارش بدهید بنابراین به جز افزایش تعداد ممبرهای کانال‌های خودتان می‌توانید به کانال‌های تلگرامی دیگران نیز ممبر اضافه کنید. برای فروش ممبر فقط باید سفارشاتی را که دریافت کرده‌اید را در پنل ثبت کنید و هزینه آن را بپردازید تا بقیه کارها به صورت خودکار انجام شود. درصدی از مبلغی را که از مشتریانتان دریافت خواهید کرد به شما تعلق دارد به همین دلیل بسیاری از افرادی که سرمایه کافی برای شروع یک کسب و کار مستقل را ندارند می‌توانند به کمک خرید پنل ممبر تلگرام درآمد بسیار خوبی به دست بیاورند.

با خرید پنل ممبر تلگرام چه نوع ممبرهایی را در اختیار خواهید داشت؟

شما با خرید پنل ممبر تلگرام می‌توانید سفارش ممبرهای فیک و واقعی را در آن ثبت کنید. ممبرهای واقعی گران‌تر هستند و مشتریان زیادی دارند به همین دلیل بهتر است با انجام تبلیغات در کانال‌های تلگرامی و یا سایر شبکه‌های مجازی مشتریانی پیدا کنید که علاقمند به خرید ممبر واقعی هستند. ممبرهای واقعی برای کانال‌های فروشگاهی اهمیت بیشتری دارند زیرا علاوه بر این که تعداد اعضای کانال و تعداد ویوی پست‌هایشان را بالا می‌برند می‌توانند به مشتریان وفادار آن‌ها تبدیل شوند و محصولات یا خدمات آن‌ها را سفارش دهند.

البته کانال‌های دیگر نیز برای رسیدن به اهدافشان به ممبرهای واقعی نیاز دارند زیرا کانال‌هایی در تلگرام دارای اعتبار هستند که ممبرهای واقعی زیادی در میان اعضای کانالشان وجود داشته باشند. این نوع کانال‌ها معمولاً تعداد زیادی سفارش انتشار پست تبلیغاتی دریافت می‌کنند و همان‌طور که مطلع هستید انتشار پست‌های تبلیغاتی نوعی شیوه درآمدزایی از طریق تلگرام محسوب می‌شود. ممبرهای فیک نیز طرفداران خاص خودش را دارد. بسیاری از کانال‌ها فقط برای افزایش تعداد اعضای کانالشان می‌خواهند ممبر خریداری کنند بنابراین خرید ممبر فیک برای آن‌ها به صرفه‌تر خواهد بود زیرا خرید ممبرهای فیک قیمت کمتری نسبت به خرید ممبر واقعی گروه دارند. علاوه بر این میزان ریزش ممبرهای فیک نسبت به ممبرهای واقعی بسیار کمتر است.

خرید ممبر پنل کانال

ممبرهای واقعی با استفاده از چه روش‌هایی به عضویت کانال‌های تلگرامی درمی‌آیند؟

روش‌های مختلفی برای جذب ممبر از طریق خرید پنل ممبر تلگرام وجود دارد؛ اما به طور کلی می‌توان آن‌ها را دو روش اد اختیاری و اد اجباری تقسیم‌بندی کرد؛ که در ادامه به معرفی هر کدام از آن‌ها خواهیم پرداخت.

اد اجباری

اد اجباری به سه دسته اد اجباری هیدن، معمولی و سایلنت تقسیم‌بندی می‌شود. در اد اجباری معمولی کاربران تلگرام بدون این که بخواهند به عضویت کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی درمی‌آیند و پیامی برای آن‌ها ارسال می‌شود که آن‌ها را از عضو شدن در کانال مطلع می‌کند. در اد اجباری معمولی میزان ریزش ممبرها بسیار زیاد است زیرا هیچ اجباری برای باقی ماندن در کانال برای آن‌ها وجود ندارد بنابراین اگر از موضوع یا پست‌های کانال خوششان نیاید به سرعت کانال را ترک می‌کنند. اد اجباری سایلنت نیز مشابه اد اجباری معمولی است با این تفاوت که پیامی برای کسانی که عضو کانال شده‌اند ارسال نمی‌شود؛ اما اگر آن‌ها لیست چت‌هایشان را بررسی کنند می‌بینند که در یک کانال ناشناس عضو هستند.

 اد اجباری هیدن یا مخفی یک مزیت بسیار بزرگ نسبت به دو روش قبلی دارد. در این روش ممبرها قادر به ترک کانال نیستند زیرا اصلاً متوجه عضویتشان در کانال‌ها نمی‌شوند. البته بهتر است بدانید که به واسطه دیده نشدن کانال، آن‌ها نمی‌توانند پست‌های شما را نیز ببینند بنابراین تعداد ویوهای پست‌هایتان بعد از اضافه شدن ممبرهای اد اجباری هیدن هیچ تغییری نمی‌کند و فقط افزایش ممبر گروه را برایتان به ارمغان دارد. شما با خرید پنل ممبر تلگرام می‌توانید به این سرویس دسترسی داشته باشید.

خرید کانال پنل تلگرام

اد اختیاری یا پاپ آپ

در روش اد اختیاری یا پاپ اپ کاربران تلگرام پیامی دریافت می‌کنند که از آن‌ها می‌خواهد در صورت تمایل به عضویت یک کانال دربیایند. در این روش چون ممبرها به اختیار خودشان وارد کانال شما شده‌اند میزان ریزش بسیار پایین است. همچنین شما می‌توانید مطمئن باشید ممبرهایی را که از طریق روش پاپ اپ به کانالتان اضافه کرده‌اید به موضوع فعالیت کانال علاقمند هستند زیرا اجباری برای عضویت آن‌ها وجود نداشته است. ممبرهای پاپ اپ صد در صد واقعی هستند زیرا فقط کاربران واقعی تلگرام می‌توانند بر روی لینک کانال کلیک کنند، وارد آن شوند و تصمیم بگیرند که آیا تمایلی به عضویت در آن دارند یا نه.

 در واقع اکثر ممبرهایی که از این طریق وارد کانال شما می‌شوند در ابتدا با بررسی پست‌ها و تعداد اعضای کانالتان  درباره دنبال کردن آن تصمیم می‌گیرند. نکته دیگری که بهتر است به آن توجه داشته باشید این است که شما از طریق روش‌های مختلفی مانند تولید محتوا جذاب، عدم انتشار پست‌های تبلیغاتی پی در پی و … می‌توانید میزان ریزش ممبرهای اد اختیاری را به حداقل برسانید.