خرید ممبر پروکسی تلگرام

خرید ممبر پروکسی

با فراگیر شدن استفاده از تلگرام میان کاربران، کسب و کارهای زیادی با استفاده از این پیام‌رسان، به کسب درآمد پرداخته‌اند. اگر می‌خواهید در تلگرام کسب و کاری راه بیاندازید، به تعداد زیادی ممبر برای کانال یا گروه تلگرامی خود نیاز دارید(خرید ممبر گروه)در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از این بهترین راه‌های پیش رو آشنا کنیم و از مزیت‌های آن بگوییم. برای خرید ممبر پروکسی تلگرام از طریق راه‌های ارتباطی [email protected] و یا شماره ۰۹۹۲۳۱۴۰۶۷۲ با مشاوران سایت خرید ممبر تلگرام در ارتباط باشید.

 

پروکسی‌های تلگرام؛ راهی برای تبلیغات کانال‌ها

اپلیکیشن تلگرام همواره تلاش می‌کند تا از فیلتر شدن خود جلوگیری کند و اجازه ندهد تا دولت‌ها با اعمال فیلترینگ بر روی این شبکه اجتماعی از پیشرفت و رشد روزافزون آن جلوگیری کنند. برای فیلتر نشدن و عبور از فیلترینگ تلگرام باید چندین گام را در نقشه راه خود در نظر بگیرید که اولین مرحله آن استفاده از پروکسی‌ها هستند. نقش پروکسی‌ها، در واقع ابزاری برای عبور و رد شدن از فیلترینگ است.

مزیت پروکسی‌های تلگرام مانند خرید ممبر اختیاری تلگرام در این است که این ابزار می‌تواند یک کانال را به ‌عنوان اسپانسر یک پروکسی معرفی کند. به این صورت که افرادی که از یک پروکسی استفاده می‌کنند به صورت خودکار بالاتر از تمامی کانال‌ها، چت‌ها و گروه‌هایی که در تلگرام خود دارند، کانال اسپانسر پروکسی را مشاهده می‌کنند. در این شرایط مفاهیم مختلفی چون پروکسی، اسپانسر پروکسی، ممبر پروکسی و خرید ممبر پروکسی تلگرام تعریف می‌شود.

خرید ممبر پروکسی

مزیت‌های اسپانسر پروکسی و جذب ممبر از این راه

اسپانسر پروکسی دو مزیت را در مرحله اول ارائه می‌دهد؛ اولین مزیت اسپانسر پروکسی بودن در این است که کانال شما بالاتر از تمامی چت‌ها، گروه‌ها و کانال‌ها نمایش داده می‌شود. کانال پروکسی حتی از چت‌هایی که پین شده‌اند نیز بالاتر قرار می‌گیرد و در واقع اولین جایگاه برای اسپانسر کانال است. در این مانند خرید ممبر ایرانی، ممبر درجه یک مخصوص کسب وکار شما وارد کانال شما می شود.مزیت دیگر اسپانسر پروکسی بودن در این است که کاربرانی که از پروکسی استفاده می‌کنند تمامی محتویات و پست‌های کانال اسپانسر پروکسی را مشاهده خواهند کرد؛ چه در آن کانال عضویت داشته باشند و چه عضو آن کانال نباشد.

مزیت دیگر استفاده از پروکسی‌ها برای جذب ممبر، این است که کاربری که از پروکسی استفاده می‌کند به هیچ عنوان نمی‌تواند کانال اسپانسر پروکسی را حذف کند یا آن را پاک کند، هر کاربر باید کانال اسپانسر پروکسی را در بالای تلگرام خود داشته باشد، مگر آنکه بخواهد از پروکسی‌ها استفاده نکند.ممبر با کیفیت را در این روش برای خود داشته باشید.

خرید ممبر پروکسی تلگرام چگونه به رشد کسب و کارتان کمک می‌کند؟

اگر علاقه دارید تا یکی از جدیدترین و بهینه‌ترین روش‌های تبلیغ در تلگرام را تجربه کنید، باید به شما بگوییم که در حال حاضر بهترین روش بهره‌مندی از امکان کانال اسپانسر پروکسی است. شما با پرداخت هزینه می‌توانید کانال خود را به‌عنوان کانال اسپانسر پروکسی تعیین کرده و از آن پس با خرید ممبر ارزان پروکسی شاهد ارتقای کانال خود و افزایش ممبرهای آن باشید. مزیت خرید ممبر پروکسی تلگرام در این است که تمامی ممبرهای آن واقعی هستند و افرادی که از پروکسی استفاده می‌کنند، تبلیغات کانال شما را مشاهده کرده و می‌توانند عضو آن شوند.

 مزیت‌های تبلیغات در تلگرام از طریق پروکسی‌ها

اگر تا پیش از معرفی پروکسی و امکان اسپانسر پروکسی، تبلیغات در کانال‌های تلگرامی به صورت تبلیغ یا پست انجام می‌شد و افراد بسیار کمی با این تبلیغات وارد یک کانال شده و عضو آن می‌شدند، امروزه با معرفی پروکسی شرایط کاملاً تغییر کرده است. حالا اگر شما روش خرید ممبر پروکسی را انجام بدهید، مطمئن هستید که تمامی ممبرهای شما واقعی هستند.

نکته بسیار مهم دیگر آن است که ممبرهایی که از این طریق به دست آورده‌اید می‌توانند تمامی محتوای موجود در کانال شما را مشاهده کنند و پس از آن در صورت علاقه به عضویت آن در بیایند. بی‌شک در هر دوره‌ای باید بهترین شیوه تبلیغ را برای کسب‌وکارهای مختلف اعمال کرد و اگر تا پیش از این تبلیغات درون کانالی روش خوبی برای جذب کاربر و ممبر بود اما امروزه تبلیغ به صورت کانال اسپانسر پروکسی و خرید ممبر پروکسی روش بهینه‌‌تری است.

خرید ممبر پروکسی برای چه کسب و کارهایی مناسب‌تر است؟

اگر شما کانال فروشگاهی دارید که در آن محصولات خود را به فروش می‌رسانید، بی‌شک خرید ممبر پروکسی تلگرام یکی از بهترین روش‌ها و با بالاترین بازده برای افزایش ممبر و کسب درآمد است. به طور مثال اگر شما ۱۰۰۰ عضو جدید را از این روش برای کانال خود پیدا کرده‌اید مطمئن باشید که در بدترین حالت آن سودی که از فروش محصولات خود به این افراد به دست خواهید آورید، نه تنها هزینه مربوط به این روش را جبران خواهد کرد، بلکه به کسب درآمد بیشتر شما نیز کمک خواهد کرد.

مزیت این روش در این است که شما به کاربران اجازه می‌دهید تا خودشان تصمیم بگیرند که عضو کانال شما بشوند یا خیر. این شیوه تبلیغ باعث می‌شود تا افرادی که به معنای واقعی علاقه‌مند به عضویت در کانال شما هستند به عضویت آن در بیایند و شاهد کمترین نرخ ریزش ممبر(خرید ممبر فیک) در کانال خود باشید.

خرید ممبر پروکسی

آیا ممبرهای پروکسی ریزش دارند؟

ریزش ممبر امری کاملاً طبیعی در این روش و روش هایی مانند خرید ممبر اجباری است، زیرا جذب ممبر با خرید ممبر پروکسی تلگرام به کانال شما اعضای واقعی می‌دهد و این اعضا با توجه به کانال شما و محتوای موجود در آن تصمیم می‌گیرند که عضو کانال شما شوند یا خیر. خوشبختانه نرخ ریزش ممبر در این روش بسیار پایین است و می‌توانید با این روش به سرعت شاهد افزایش اعضای کانال خود باشید.

نکات مهم پس از خرید ممبر پروکسی تلگرام

پس ‌از آنکه فرآیند خرید ممبر پروکسی را انجام دادید، لازم است تا در طول فرآیند جذب ممبر، بهترین پست‌ها و مطالب را در کانال خود قرار دهید. زیرا در طول این مدت افراد بسیار زیادی وارد کانال شما خواهند شد و درصورتی‌که محتوا باارزشی در کانال خود داشته باشید، می‌توانید این افراد را متقاعد کنید که در کانال شما باقی بمانند و یکی از اعضای کانال شما شوند. اما اگر محتوا و مطالبی که در داخل کانال خود قرار می‌دهید، ارزش چندانی نداشته باشند هیچ تضمینی وجود ندارد که افراد زیادی در کانال شما عضو شوند. توجه داشته باشید که خریداری ممبر پروکسی یکی از روش‌های اختیاری افزایش عضو است و به هر میزانی که کانال شما ارزشمند باشد، به همان میزان می‌توانید شاهد افزایش اعضای کانال خود باشید.

سخن آخر

درصورتی‌که علاقه دارید تا تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهید، می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. برای افرادی که علاقه دارند تا اعضای اختیاری را جذب کانال خود کنند، بهترین راهکار خرید ممبر پروکسی تلگرام و تبدیل ‌شدن به اسپانسر پروکسی است. این روش که به آن خرید ممبر پروکسی نیز گفته می‌شود به شما این امکان را می‌دهد تا حجم زیادی از کاربران را وارد کانال خود کرده و سپس با توجه به تولید محتوا تلگرام موجود در کانال شروع به عضوگیری کنید. این روش برای کانال‌هایی که در آن کسب ‌و کاری در حال انجام است بهترین روش است و می‌تواند سود آن‌ها را چندین برابر کند.