خرید ممبر اد اجباری در تلگرام

اد اجباری واقعی

  • 0 تومان

به دنبال روشی برای افزایش تعداد ممبرهای خود در کانال تلگرامی هستید؟ برای اطلاع از نحوه خرید و همچین اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید ممبر اجباری می‌توانید با شماره های تماس ۰۹۹۲۳۱۴۰۶۷۲ و یا آیدی تلگرامی @yaraplus2 در تماس باشید. ممبرها در کانال‌های تلگرامی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. عدم وجود ممبر در کانال یا به طور مثال عدم خرید بازدید پست را می‌توان مساوی با شکست کسب و کار دانست. از همین رو مدیران کسب و کارهای مبتنی بر بستر تلگرام به دنبال روش‌هایی هستند که بتوانند به سرعت ممبرهای کانال و گروهای تلگرامی خود را به اندازه دلخواه افزایش دهند. روش‌های مختلفی برای افزایش ممبر در تلگرام وجود دارد. از خرید ممبر اجباری تلگرام و خرید ممبر واقعایی گرفته تا تولید محتوا، شما باید بسته به موضوع کانال و همچنین استراتژی مورد نظر خود روشی را از میان روش‌های معرفی شده در مقاله پایین انتخاب نمائید.

لازم به ذکر است روش‌های افزایش ممبر به دو دسته زود هنگام و طولانی مدت تقسیم بندی می‌شوند. همان طور که گفته شد ممبرها عنصری حیاتی در شکست یا موفقیت یک کسب و کار مبتنی بر تلگرام هستند. به طور مثال یک شرکت طراحی سایت را در نظر بگیرد که از بهترین برنامه نویسان و طراحان برای پروژه‌های خود استفاده می‌کنند؛  آیا این شرکت بدون داشتن پروژه و درخواست کننده سایت می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد؟ کسب و کارها در فضای تلگرام هم به همین صورت هستند، شما بدون داشتن مشتری و مخاطب راه به جایی نخواهید برد. در روش‌های نام برده شده ما با استفاده از استراتژی و همچنین گاهی صرف هزینه اندک اقدام به افزایش ممبر کانال های خود یا خرید ممبر گروه می‌کنیم؛ تولید محتوای مناسب را شاید بتوان یکی از مناسب‌ترین روش ها برای افزایش مخاطبان در نظر گرفت اما این روش به دلیل طولانی بودن فرآیند جذب عضو کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

اداجباری

روش‌های زود بازده افزایش ممبر کانال تلگرام

همان طور که گفته شد ما دو روش کلی برای افزایش تعداد ممبرهای کانال خود پیش رو داریم یکی از روش‌های طولانی مدت است مانند تولید محتوا و روش‌ دیگر زود هنگام است مانند خرید ممبر اجباری و واقعی و یا خرید ممبر پروکسی که در ادامه به بررسی روش‌های زود هنگام افزایش ممبر خواهیم پرداخت و از مزیت‌های این روش در این مقاله خواهیم گفت…

خرید ممبر اجباری، ممبر واقعی با طعم اجبار

یکی از روش‌های رایج برای افزایش ممبر را می‌توان خرید ممبر اجباری در نظر گرفت.

در این روش شما با توجه به میزان درخواست، هزینه ای پرداخت می کنید که در سریع‌ترین زمان ممکن به تعداد دلخواه می رسید. این روش به نسبت روش خرید ممبر فیک مزیت‌هایی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ را می‌توان به واقعی بودن ممبرها اشاره نمود. در این روش شما با ممبرهای واقعی سر و کار دارید به همین دلیل پیشنهاد می‌شود قبل از خرید ممبر اجباری حتما برنامه و استراتژی مناسب برای تولید محتوای کانال خود داشته باشید. لازم به ذکر است که در این روش مانند روش خرید فالوور فیک شما برای مخاطبان خود اعتماد سازی کرده اید. در یک بررسی کلی می‌توان مزیت‌های این روش را به صورت زیر دانست.

  • افزایش ممبر به تعداد دلخواه
  • افزایش ممبر به صورت واقعی
  • افزایش میزان ویو پست‌های انتهایی کانال تلگرامی شما
  • افزایش نرخ تعامل کاربران با کانال تلگرامی شما
  • هزینه مناسب و معقول به نسبت دیگر روش‌های افزایش بازدید

اداجباری

افزایش ممبر اجباری به روش معمولی

یکی از متداول ترین روش‌های افزایش ممبر تلگرام را می‌توان خرید ممبر اجباری در نظر گرفت. در این روش کاربران اضافه شده به کانال شما با ارسال نوتیفیکیشنی از اضافه شدن خود در کانال آگاهی می یابند؛ به همین دلیل این روش نسبت به دیگر روش‌های دیگر ریزش کاربر بیشتری دارد و همچنین جز روش های خرید ممبر ارزان قیمت محسوب می شود. یکی دیگر از مناسب‌ترین روش ها همان طور که در ابتدای مقاله عنوان شد تولید محتوای مناسب برای کاربر است که می‌تواند تا حد قابل قبولی این ریزش را کاهش دهد.

افزایش ممبر اجباری به روش سایلنت

کاربران اضافه شده به این روش در کانال شما به حالت سایلنت عضو کانال شما می‌شوند. که تلگرام شما قادر خواهید بود نوتیفیکیشن‌های ارسالی کانال و اشخاص و حتی گروه‌ها را به دو حالت خاموش یا روشن تنظیم کنید؛ در روش سایلنت هیچگونه پیامی از جانب کانال یا گروه برای شما مبنی بر اضافه شدن محتوای جدید ارسال نخواهد شد. وب سایت‌های ارائه دهنده خدمات فروش ممبربا کیفیت از همین قابلیت استفاده می‌کنند و کاربران اد شده به صورت سایلنت را به کانال اضافه می‌کنند.

این روش یک مزیت بزرگ دارد و آن هم این که کاربران از اضافه شدن خود آگاه نخواهند شد و این باعث کاهش میزان ریزش خواهد شد. البته ناگفته نماند که کاربران خواهند توانست با دیدن کانال از اضافه شدن خود آگاهی یابند. روش معمولی استفاده از استراتژی تولید محتوا می‌تواند برای نگه داشتن کاربران مفید واقع شود. یکی دیگر از مزیت‌های این روش را می‌توان افزایش تعداد بازدیدهای پست‌های آخر کانال را در نظر گرفت.

افزایش ممبر اجباری به روش مخفی

در این روش کاربران اضافه شده به هیچ عنوان از اد شدن خود در کانال آگاهی نخواهند یافت. البته باید در نظر داشته باشید که در این صورت خبری از افزایش تعداد ویو و همچنین افزایش تعامل کاربران با کانال وجود نخواهد داشت و کاربران اضافه شده تقریبا با کاربران فیک تفاوتی ندارد. (پیشنهاد می شود به جای این روش از روش خرید ممبر اختیاری استفاده کنید) این روش برای افرادی مناسب خواهد بود که تنها به دنبال افزایش ممبر هستند و میزان تعامل برایشان معنی خاصی ندارد.

خرید ممبر فیک تلگرام، بادمجان دور قاب

از دیگر روش‌های افزایش زود هنگام ممبر می‌توان به خرید ممبر فیک اشاره نمود. در این روش شما با افراد واقعی مانند روش خرید ممبر اجباری رو به رو نیستید و تنها با شماره‌های مجازی آنها رو به رو هستید. این کاربران شخصیت‌های واقعی نیستند و به وسیله نرم افزارهای مختلفی ساخته می‌شوند. این روش را می‌توان روشی مناسب برای افزایش ممبر در آغاز کار دانست.

جمع بندی

در این مقاله از سری مقالات آموزشی وب سایت خرید ممبر تلگرام به بررسی انواع روش‌های زود هنگام ممبر پرداختیم. گفتیم که افزایش ممبر به روش خرید ممبر اجباری می‌تواند روشی مناسب برای کانال‌های باشد که به دنبال ممبر واقعی و همچنین افزایش بازدید هستند. این روش مزیت‌های مختلفی از قبیل افزایش میزان بازدید، افزایش کاربران به تعداد دلخواه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و واقعی بودن کاربران اضافه شده را به دنبال دارد. از این که در این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.