خرید ممبر واقعی ارزان در زمانی محدود، بصورت نامحدود در کمتر از ۳۰ دقیقه!

خرید ممبر واقعی ارزان

خرید ممبر واقعی ارزان در زمانی محدود، بصورت نامحدود در کمتر از ۳۰ دقیقه!

زمانی که شما کانال تلگرامی خود را به تازگی زده اید، طبیعتا هیچ ممبری ندارید. برای به درآمد رسیدن کانال تلگرامتان باید در زمانی نسبتا کوتاه تعداد زیاد و قابل قبولی ممبر برای کانال خود بگیرید. راه های افزایش ممبر بسیار اند. اما برای کسب درآمد از کانال تلگرامتان باید بتوانید ممبر واقعی جذب کنید. اما جذب ممبر واقعی بسیار زمانبر است و همچنین شما باید هزینه زیادی صرف کنید تا بتوانید ممبر واقعی جذب کنید. بنابراین در این مقاله از خرید ممبر تلگرام قصد داریم شما را با روش خرید ممبر واقعی ارزان آشنا کنیم که بتوانید با پرداخت هزینه ای معقول، تعداد ممبر های کانال خود را به سرعت بالا ببرید. این روش یکی از بهترین روش های افزایش ممبر تلگرام شناخته شده است چراکه مانند خرید ممبر فیک برگشت پذیر نیست و بعد از خرید شما نیازی به شارژ کردن تعداد ممبر خریداری شده ندارید.

امروزه با توجه به گسترش فضای مجازی و تأثیر پر رنگی که در زندگی افراد دارد؛ کسب و کارها به دنبال راه‌هایی هستند که بتوانند تعداد افراد عضو کانال خود را بیشتر کنند. افزایش ممبر علاوه بر اعتبار به فروش بیشتر کمک می‌کند. در شرایط فعلی رقابت اصلی در میان کانال‌ها بر سر تعداد ممبرها است. به همین منظور کسب و کارها از روش‌های مختلفی برای افزایش ممبر خود استفاده می‌کنند. یکی از راه‌هایی که کمک می‌کند به شما تا تعداد افراد کانال خود را افزایش دهید خرید ممبر واقعی ارزان است. با سایت خرید ممبر تلگرام همراه باشید تا در این خصوص اطلاعات کاملی را در اختیار شما بگذاریم.

راهکارهای افزایش ممبر

با توجه به گسترش فضای تبلیغات در تلگرام راه‌های مختلفی وجود دارد برای این که تعداد ممبر کانال افزایش پیدا کند. بعضی از این روش‌ها ممبرهای فیک و بعضی دیگر ممبرهای واقعی به گروه شما اضافه می‌کند. منظور از ممبر فیک این است که در ظاهر تعداد افراد کانال شما زیاد است اما در واقعیت آن‌ها چیزی جز سیاه لشگر نیستند. ممبرهای واقعی افراد واقعی هستند که وجود آن‌ها در کانال ارزش زیادی دارد. به همین علت است که خرید ممبر واقعی دارای ارزش بیشتری است. تجربه نشان داده است بیشتر کسب و کارها به دنبال راهی هستند که برای خرید ممبر تلگرام ارزان و با کیفیت باهزینه کنند.

قبل از این که در خصوص ارزشمندی ممبر واقعی برای شما توضیح دهیم باید این نکته را بدانید که عاملی که وجود ممبر فیک را زیر سؤال می‌برد این است که اگر کانال شما به‌عنوان مثال دارای ۴۰ هزار عضو است زمانی که یک فرد تازه وارد عضو کانال شما می‌شود و می‌بیند که میزان مشاهده پست‌ها کم‌تر از تعداد افراد عضو است در نتیجه اعتماد خود را نسبت به کانال شما از دست می‌دهد. به همین علت توصیه می‌شود تا از روش‌هایی برای ممبرگیری استفاده کنید که در نهایت برای شما ممبر واقعی به ارمغان می‌آورد. برای جذب ممبر روش‌های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

§       خرید ممبر واقعی ارزان با پاپ اپ

ممبر گیری به روش پاپ اپ یکی از بهترین روش‌هایی است که در نهایت منجر به افزایش واقعی افراد عضو کانال شما می‌شود. در این روش تبلیغ، کانال شما به‌صورت اعلان برای کاربران فرستاده می‌شود. در صورتی که اصولی از قبیل محتوا مناسب یا عکس باکیفیت را در کانال خود رعایت کرده باشید، افرادی که عضو کانال شما هستند افراد واقعی باشند و میزان پست‌های شما با تعداد افراد عضو یکی باشد در نهایت باعث می‌شود تا افراد تازه وارد هم بعد از مشاهده اعلان و تعدادی از پست‌های شما عضو کانال شما شوند. با توجه به این که این افراد با میل خودشان به کانال شما پیوسته‌اند در نهایت به یکی از کاربران واقعی شما تبدیل می‌شوند. ممبر گیری به روش پاپ اپ دارای درصد ریزش پایینی است.

خرید ممبر واقعی ارزان چگونه است
خرید ممبر واقعی ارزان اپ تلگرام بر روی گوشی

§       خرید ممبر پروکسی

یکی از راه‌های افزایش تعداد عضو، خرید ممبر پروکسی است. بعد از این که تلگرام در ایران فیلتر شد کاربران از راه‌های مختلفی استفاده می‌کردند تا تلگرام خود را از حالت فیلتر خارج کنند. بعضی از کاربران با استفاده از نرم افزارهای فیلترشکن فیلتر تلگرام را دور می‌زدند؛ که با توجه به امنیت پایین این نرم افزارها به‌تدریج از طرفداران آن‌ کم شد. روش دیگری که در حال حاضر طرفداران زیادی دارد استفاده کردن از پروکسی است.

 کاربران با کلیک کردن بر لینک‌های پروکسی هم تلگرام خود را از فیلتر خارج می‌کنند و هم با کانال کسب و کارها آشنا می‌شوند. کاربران تا زمانی که از آن پروکسی استفاده کنند کانال مربوط به کسب و کار هم در لیست کانال‌های آن‌ها قرار دارد. زمانی که کاربر با این کانال آشنا می‌شود در صورتی که محتوا کانال را بپسندد برای همیشه عضو کانال می‌شود. به همین منظور ممبر گیری با پروکسی هم به یکی از روش‌هایی که منجر به جذب ممبر واقعی می‌شود تبدیل شد.

§       ممبر فیک

یکی دیگر از روش‌هایی که منجر به افزایش ممبر در کانال‌ها شده افزایش ممبر فیک است. همان طور که در بالا هم اشاره کردیم با پرداخت هزینه‌ای کم یا استفاده از برخی اپلیکیشن‌ها می‌توان ممبر فیک داشت؛ اما با توجه به هوشمندی کاربران این روش طرفداران چندانی ندارد. از این جهت که زمانی که کاربران تعداد افراد عضو را با میزان ویو پست‌ها مقایسه کنند متوجه می‌شوند که کانال شما از اعتبار چندانی برخوردار نیست.

خرید ممبر واقعی ارزان و اسان
خرید ممبر واقعی ارزان موبایل با اپ تلگرام

§       اد اجباری

گاها هنگام استفاده از نرم افزارهای جایگزین تلگرام مانند موبوگرام، تلگرام طلایی، هاتگرام و شایلی گرام افراد در لیست کانال‌های خود کانال‌هایی را مشاهده می‌کنند که هیچ‌گاه در آن‌ها عضو نشده‌اند. به این شیوه اد اجباری گفته می‌شود. با توجه به این که افراد به خواست خود عضو این گروه‌ها نشده‌اند به‌راحتی از این کانال‌ها خارج می‌شوند. درصد ریزش این شیوه بسیار بالا است. اگر می خواهید با شیوه های دیگر افزایش ممبر آشنا شوید، به شما دیدن ویدئو نماشا مای ممبر را پیشنهاد می کنیم.

راهکارهای جذب و خرید ممبر واقعی ارزان

همان‌طور که در بالا هم اشاره کردیم زمانی که از ممبرگیری پاپ اپ یا پروکسی می‌خواهیم استفاده کنیم عوامل دیگری هم در جذب مخاطب دخیل هستند که در زیر به‌طور خلاصه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • شما باید با توجه به هدف و استراتژی که برای خود در نظر گرفته‌اید تولید محتوا کنید. تمام محتواهای متنی، عکس یا ویدئوهایی که در کانال خود منتشر می‌کنید باید در ارتباط با کانال خودتان باشد. این عوامل باعث می‌شود تا زمانی که شما از روش‌های خرید ممبر واقعی ارزان استفاده می‌کنید برای شما بازخورد مثبت داشته باشد و افراد جذب کانال شما شوند.
  • یکی از عواملی که در جذب ممبر واقعی تأثیر گذار است این است که شما از روش‌هایی استفاده کنید که باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق در کاربران شما شود. به‌گونه‌ای که دائما به دنبال خواندن پست‌های جدید مربوط به شما باشند. برای این امر لازم است تا شما از ارسال محتواهای تکراری و بی‌کیفیت خودداری کنید، عکس‌ها یا فیلم‌هایی که منتشر می‌کنید دارای حجم کمی باشند تا مخاطب آن‌ها را دانلود و مشاهده کند و ترجیحا از گذاشتن پست‌های طولانی خود داری کنید؛ تا از خستگی کاربر خود جلوگیری کنید. گاهی اوقات شما می‌توانید تنها با گذاشتن یک عکس پیام خود را به مخاطب منتقل کنید در صورتی که شاید آن پیام را در قالب ۲۰۰ کلمه هم نتوانید بیان کنید.