خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی+ افزایش درآمد تضمینی

بهترین سایت خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی

خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی+ افزایش درآمد تضمینی

 به دنبال روشی برای افزایش تعداد ممبرهای خود کانال تلگرامی خود هستید؟ روشی مطمئن برای افزایش ممبر تلگرام و خرید ممبر تلگرام می‌خواهید؟ برای اطلاع از نحوه خرید و همچین اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی می‌توانید با شماره تماس ۰۹۹۲۳۱۴۰۶۷۲ در تماس باشید.  در حال حاضر تلگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و پر مخاطب‌ترین پیام‌ رسان‌ها در حال فعالیت است. شاید بتوان از مهم‌ترین دلایل این موفقیت به مواردی همچون سرعت عالی این پیام رسان، طراحی رابط کاربری مناسب، امنیت و حریم خصوصی این پیام رسان و مواردی از این دست اشاره کرد. نکته مهم و اساسی که باعث تولید این محتوا شده است را می‌توان اهمیت پیدا کردن این پیام رسان برای کسب و کارها در نظر گرفت. با وب سایت خرید ممبر تلگرام همراه باشید.

 دیگر از تلگرام تنها برای ارسال پیام به دوستان و راه اندازی کانال و گروه‌های خانوادگی استفاده نمی‌شود شما می‌توانید به وضوح انواع کسب و کارهای مختلفی را در این فضا ببینید که با استفاده از همین فضا توانسته‌اند کسب و کار خود را به رشد و پیشرفت اساسی برسانند. در حال حاضر بستر تلگرام می‌تواند یکی از شتاب دهنده‌هایی باشد که کسب و کار شما را به پیشرفت‌های گوناگونی برساند؛ دلیل این موضوع را هم می‌توان در وجود انبوه کاربران در این پیام رسان دانست. تقریبا می‌توان به جرات گفت در حال حاضر این پیام رسان با انبوه مخاطبان خود بهترین مکان برای فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ و همچنین آگاهی از برند است. کسب و کارهای کوچک از این فضا می‌توانند برای افزایش فروش محصولات و خدمات خود به خوبی استفاده کنند، به شرط آن که بتوانند به درستی ممبر جذب نمایند. با وب سایت خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی همراه باشید.

خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی و ارزان
خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی-لوگو تلگرام

چرا باید افزایش ممبر داشته باشیم؟!

اولین سوالی که بعد از تاسیس و راه اندازی یک کانال تلگرامی افراد عموما با آن برخورد می‌کنند، چرایی افزایش ممبر است. ممبرها در تلگرام نقش همان مشتریان در بازارهای غیر آنلاین را دارند. همان طور که هر کسب و کار غیر آنلاینی نیاز به خریدار و مخاطب دارد در دنیای آنلاین ما نیاز به مخاطب و ممبر داریم؛ به نوعی می‌توان گفت عدم حضور ممبر در کانال مساوی است با مختل شدن آن کسب و کار. اگر فردی را برای ارائه خدمات و محصولات خود پیدا نکنید به هیچ وجه نخواهید توانست به هدف که همان رشد کسب و کار است دست یابید. در ادامه این مقاله از وب سایت خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی به بررسی دقیق روش‌های افزایش ممبر خواهیم پرداخت؛ ادامه مقاله را حتما مورد مطالعه قرار دهید.

روش‌های مختلفی برای افزایش ممبر وجود دارد، این روش‌ها را می‌توان برای راحتی بیشتر به دسته بندی روش‌های زود بازده و روش‌های با بازدهی طولانی‌تر تقسیم بندی کرد.  تقسیم بندی روش‌ها می‌تواند به شما در انتخاب روش مورد نظر کمک شایانی داشته باشد، به همین منظور در ادامه به بررسی دقیق  این دو روش خواهیم پرداخت و مزیت‌های هر روش را بیان خواهیم کرد.

روش‌های افزایش ممبر تلگرام

در یک تعریف کلی می‌توان گفت در این روش‌ خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی ما با ترفندهایی رو به رو هستم که در کم‌ترین زمان ممکن ممبرهای کانال ما را به تعداد دلخواه افزایش می‌دهند. از مشخصه‌های بارز این روش‌ها می‌توان به سریع بودن افزایش ممبر، پرداخت هزینه و غیره اشاره کرد. استفاده از این روش‌ها مزیت‌های مختلفی از جمله موارد نام برده شد در ادامه را برای شما به همراه خواهد داشت. لازم به توضیح است که برای دریافت خدمات با کیفیت عالی نیاز است که از وب سایت‌های شناخته شده و با سابقه برای این کار استفاده نمایید.

 • افزایش سریع تعداد ممبرهای کانال
 • هزینه نسبتا پایین به نسبت میزان بازخورد
 • کیفیت عالی ممبرهای جذب شده در نوع واقعی
 • افزایش اعتبار کانال با جذب مخاطب هدف

خرید ممبر اجباری، اولین روش افزایش ممبر

یکی از رایج‌ترین روش‌های افزایش ممبر را می‌توان خرید ممبر اجباری در نظر گرفت. در این روش شما با کاربرانی سر و کار خواهید داشت که به اجبار و با روش‌های مختلفی به کانال شما اضافه شده‌اند. از ویژگی‌های این کاربران می‌توان به واقعی بودن اشاره کرد. اصولا کاربران پس از استفاده از نسخه‌های غیر رسمی تلگرام این امکان را به وب سایت‌های ارائه دهنده خدمات تلگرام می‌دهند که بتوانند آن‌ها را به اجبار در کانال‌ها عضو نمایند. همان طور که اشاره شد این روش به سه صورت قابل انجام است؛ یعنی مخاطب اد شده در کانال شما می‌تواند یکی از سه نوع شرح داده شده در ادامه باشد. با بررسی مزیت‌های هر کدام از این روش‌ها شما قادر خواهید بود که از میان موارد نام برده شده روش مناسب را برای افزایش ممبر انتخاب نمایید.

افزایش ممبر به صورت هیدن

از محبوب‌ترین روش‌های خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی می‌توان به روش افزایش ممبر به صورت هیدن اشاره کرد. در این روش کاربران اد شده در کانال شما به صورت مخفی اضافه می‌شوند و به نوعی می‌توان گفت این کاربران از اد شدن خود با خبر نخواهند شد. شاید بتوان این کاربران را با ممبرهای فیک یکی دانست با این تفاوت که پشت هر اکانت در این روش یک شخص واقعی است و در روش فیک یک شماره مجازی. این روش برای کانال‌هایی مناسب خواهد بود که به دنبال افزایش ممبر هستند و به هیچ عنوان به فکر افزایش تعامل و همچنین میزان ویو پست‌ها برایشان اهمیتی ندارند. هزینه افزایش ممبر در این روش نسبت به روش افزایش ممبر فیک کمی ارزان‌تر است. در این روش میزان ریزشی را از کاربران شاهد نخواهیم بود و دلیل آن هم عدم آگاهی کاربران از اد شدن است نه مورد دیگری!

افزایش ممبر به صورت معمولی

این روش خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی همان طور که از نامش پیداست روش معمولی برای اد کردن کاربران است. در این روش شما با کاربران واقعی رو به رو هستید که از طریق نوتیفیکیشن از اد اجباری خود آگاه شده‌اند. این کاربران در صورتی در کانال شما ماندگار خواهند شد که شما برنامه‌ای مناسب برای تولید محتوا داشته باشید. میزان ریزش این نوع از ممبرها به دلیل اطلاع از اد شدن به نسبت دو روش دیگر بالاست؛ مگر آنکه شما خلاقیت به خرج داده و محتوای مناسب و عامه پسند تولید نمایید. این روش بیشتر مناسب کانال‌هایی است که به دنبال افزایش ویو و همچنین افزایش سطح تعامل کاربران با کانال هستند. از ویژگی‌های این روش می‌توان به کاربران واقعی، افزایش ویو به ویژه پست‌های انتهایی و غیره اشاره کرد.

افزایش ممبر به صورت سایلنت

اگر کمی با تلگرام کار کرده باشید احتمالا می‌دانید که کاربران این پیام رسان می‌توانند وضعیت هر کانال و هر گروه را به صورت معمولی یا سایلنت تنظیم کنند. در روش معمولی با ارسال هر پیام در گروه نوتیفیکیشنی برای کاربر ارسال می‌شود؛ اما در روش سایلنت هیچگونه پیامی ارسال نخواهد شد و فقط شمارنده تعداد پیام‌های خوانده نشده افزایش پیدا خواهد کرد. در این روش خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی کاربران به صورت سایلنت به کانال اضافه می‌شوند. به همین دلیل در هنگام اد شدن هیچگونه پیامی مبنی بر اضافه شدن در گروه برای کاربر ارسال نخواهد شد. این روش نسبت به روش معمولی ریزش کمتری دارد و شاید بتوان آن را به سایلنت بودن کاربران مربوط دانست. در این روش نسبت به روش هیدن پست‌ها به ویژه پست‌هایی انتهایی کانال ویو بیشتری خواهد داشت.

خرید ممبر فیک، دومین روش سریع افزایش ممبر گروه

از دیگر روش‌های رایج در هنگام تاسیس و راه‌ اندازی کانال برای افزایش ممبر و خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی می‌توان به روش خرید ممبر فیک اشاره کرد. در این روش شما به راحتی می‌توانید به تعداد دلخواه افزایش ممبر داشته باشید. لازم به توضیح است که در این روش کاربران افزوده شده فیک خواهند بود؛ یعنی کاربران به وسیله نرم افزارهای مختلف و خاصی ساخته می‌شوند و پشت هر اکانت یک شماره مجازی قرار دارد نه یک فرد حقیقی! استفاده از این استراتژی به عنوان یک استراتژی مناسب برای افزایش ممبر در ابتدای راه اندازی کانال می‌توان استفاده کرد.

 نباید از خاطر برد که تنها تکیه بر این استراتژی شما را به موفقیت نخواهد رساند، بلکه این روش می‌تواند پشتوانه‌ مناسب برای کسب و جلب اعتماد کاربران واقعی باشد. همان طور که از نام این نوع ممبرها مشخص است این نوع ممبرها هیچگونه فعالیتی در کانال شما نخواهند داشت و تنها به عنوان افزایش دهنده شمارنده تعداد ممبرها مفید خواهند بود. اگر به دنبال روشی برای افزایش تعداد ممبرهای کانال خود هستید و می‌خواهید این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن و ارزان‌ترین روش ممکن انجام دهید، خرید ممبر فیک به شما پیشنهاد می‌شود.

خرید ممبر تلگرام با کیفیت
خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی-آیکن برنامه تلگرام

خرید ممبر پروکسی، سومین روش افزایش ممبر

از دیگر روش‌ها برای خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی می‌توان به خرید ممبر پروکسی اشاره کرد. به دلیل ایجاد فیلترهای گوناگون روی پیام رسان تلگرام، روش‌های مختلفی برای دور زدن این فیلترها به وجود آمد. از جمله این روش‌ها می‌توان به استفاده از نسخه‌های غیر رسمی و همچنین استفاده از پروکسی اشاره کرد. یکی از مشکلات استفاده از نسخه غیر رسمی را می‌توان عدم اطمینان و همچنین امکان دسترسی به اکانت و همچنین لو رفتن چت‌ها اشاره کرد. به همین دلیل استفاده از پروکسی بسیار مناسب و پر طرفدار است. اسپانسرهای ایجاد کننده پروکسی‌ها برای کسب سود و همچنین بازگشت سرمایه خود اقدام به استفاده و نمایش پیام‌های تبلیغاتی عضویت در کانال‌ها می‌کنند. یعنی این که شما اگر از پروکسی استفاده کنید احتمالا با پیام‌هایی مبنی بر عضویت یا عدم عضویت در کانال خاصی رو به رو شده‌اید.

از ویژگی‌های ممبرهای جذب شده به این روش را می‌توان به واقعی بودن و همچنین عدم ریزش بالا دانست. دلیل کم بودن ریزش کاربران را می‌توان با اختیاری بودن عضو گیری مرتبط دانست. کاربران در این روش به هیچ عنوان به اجبار در کانال عضو نمی‌شوند و تنها کاربرانی در کانال شما عضو می‌شوند که به محتوای شما علاقه نشان داده باشند. از همین رو می‌توان این روش افزایش ممبر را هوشمندانه‌ترین روش دانست. لازم به توضیح است که شما در این روش تنها هزینه تعداد افرادی را پرداخت خواهید کرد که در کانال شما عضو شده‌اند نه تعداد باری که پیام شما نمایش داده‌ شده است. در حالت کلی این روش مزیت‌های زیر را برای شما به همراه خواهد داشت.

 • افزایش ممبر واقعی
 • افزایش میزان ویو پست‌ها
 • افزایش تعداد ممبرهای علاقه مند
 • اختیاری بودن عضویت
 • هزینه مناسب نسبت به نوع ممبر اضافه شده
 • و غیره

خرید ممبر پاپ آپ، چهارمین روش افزایش ممبر

از دیگر روش‌های این دسته افزایش ممبر به صورت سریع می‌توان به خرید ممبر پاپ آپ اشاره کرد. در این روش کاربران پس از نصب نرم افزارهایی روی گوشی هوشمند خود به صاحبان این نرم افزارها این امکان را می‌دهند که پاپ‌ آپ‌های تبلیغاتی را نمایش بدهند. از این روش می‌توان استفاده کرد برای جذب ممبر تلگرام. در این روش هیچگونه اجباری برای اد شدن کاربران وجود نخواهد داشت و کاربران به دلخواه خود در کانال می‌توانند عضو شوند یا پاپ آپ ارسالی را نادیده بگیرند.

کاربران جذب شده در این روش را می‌توان یکی از مناسب‌ترین انواع کاربران دانست که باعث رونق کسب و کار تلگرامی شما خواهند شد. میزان ریزش این نوع کاربران بسیار ناچیز خواهد بود و اگر برنامه درستی برای تولید محتوای خود داشته باشید به احتمال زیاد هیچگونه ریزشی در این روش نخواهید داشت. این روش بیشتر مناسب کانال‌هایی است که مدیران آن به دنبال روشی برای افزایش ویو و همچنین افزایش سطح تعاملات کاربران با کانال‌ها هستند.

افراد مختلف برای افزایش بازدید از کانال تلگرامی راه های مختلفی را پیشنهاد می کنند. یکی از راههای افزایش ممبر، استفاده از ممبر پاپ اپ تلگرام است. برای اینک درباره ممبر پاپ اپ تلگرام بدانید لازم است ابتدا درباره روش پاپ آپ  و تهیه ممبر پاپ اپ تلگرام بیشتر بدانید.

روش پاپ آپ چیست؟

در این روش شما کسی را به زور وارد کانال خود نمی کنید. در حقیقت در زمانی که افراد مشغول کار با گوشی خود هستند، تلگرام کانال شما را برای آنها نمایش می دهد. این روش خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی در کامپیوتر و با نرم افزار  تلگرام دسکتاپ نیز به همین ترتیب اجرا می شود. شما از میان بسته های مختلف فروش، تعداد ممبر مورد علاقه خود را با توجه به میزان هزینه ها خریداری می کنید و بعد از آن فروشنده وارد عمل خواهد شد.

 این روش در نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام و تلگرام طلایی قابل اجرا است و در نسخه اصلی تلگرام امکان اضافه کردن ممبر از طریق ممبر پاپ اپ تلگرام وجود ندارد. این به این معناست که ممبرها به کانال شما اضافه می شوند؛ اما از میان افرادی که به کمک نرم افزارهای غیر رسمی در تلگرام هستند. این نوع تبلیغات با ارسال تبلیغات، کاربران مورد نظر را جذب می کنند. در زمان جذب ممبر، لازم است که پست گذاری کانال متوقف شده باشد و بازدید پستهای انتهایی کانال به سرعت بالا خواهد رفت.

لازم است بدانید که بعد از اینکه تعداد ممبر مورد نظر شما جذب شد، بازدید از صفحات کانال شما حدود چهل درصد خواهد بود. این روش دارای ریزش نیز هست یعنی بیننده ممکن است از مطالب کانال شما خسته شود یا پست گذاری مکرر موجب آزار بازدیدکننده شود و از آن خارج شود. به طور کلی تا شصت درصد اعضای جذب شده در این روش، ممکن است که ریزش داشته باشد؛ اما اگر مطالب مفید و منظم در صفحه شما قرار گیرد، استقبال از آن بالا خواهد بود. همچنین باید بدانید که روش پاپ آپ، به کمک لینک خصوصی کانال انجام می شود و شما باید لینک خصوصی گروه خود را در اختیار ما قرار دهید. از طرف دیگر شما می توانید از تبلیغات به روش پاپ آپ نیز استفاده کنید.

مزایا و معایب افزایش ممبر پاپ اپ تلگرام

مزایای افزایش ممبر به روش پاپ اپ

 1. بازدیدکنندگانی که به این روش وارد کانال شما می شوند، افراد واقعی هستند و با انتخاب خود وارد کانال شما شده اند.
 2. در این روش در زمان افزایش کاربران کانال و حتی بعد از آن، بازدید کانال شما بین چهل تا هفتاد درصد افزایش خواهد یافت.
 3. بعد از اینکه لینک پیوستن به کانال در اختیار کاربر قرار گرفت، کاربر می تواند در آن بماند یا از کانال خارج شود. این یک مسئله اختیاری است.
 4. میزان کاهش کاربران و به اصطلاح ریزش در این روش بسته به خط فعالیت کانال و نحوه پست گذاری شما متفاوت خواهد بود.

نکات مهم قبل از خرید ممبر پاپ اپ تلگرام

ممبرهایی که با روش ممبر پاپ اپ تلگرام به کانال شما اضافه می شوند کاملا واقعی هستند. ریزش کانال بسته به انتخاب کاربران و مطالب آن کانال دارد. بعد از تکمیل سفارش خرید بسته ممبر پاپ اپ تلگرام و بررسی سفارش، بین دو ساعت تا دو روز برای عضو گیری کانال زمان لازم است. در طی این مدت لازم است که گردانندگان کانال از اضافه کردن پست های جدید بپرهیزند. امیدواریم با آزمایش روش افزودن بازدید از طریق خرید ممبر پاپ اپ تلگرام از افزایش میزان بازدیدکنندگان و افزایش ممبر خود لذت ببرید.

معرفی وب سایت خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی

این وب سایت پس از کسب موفقیت‌های گوناگون در زمینه ارائه خدمات تلگرامی به کسب و کارهای متنوعی ایجاد شد. تیم فنی وب سایت خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی با بهره گیری از جدید‌ترین نرم افزارها و همچنین دانش فنی بالا توانسته‌ است خدمات گوناگونی از قبیل خرید ممبر اجباری، خرید ممبر فیک، خرید ممبر واقعی، خرید ممبر پاپ آپ، خرید ممبر ارزان و غیره را برای شما همراه گرامی تهیه و توزیع نماید. در صورت نیاز به برقرای تماس برای هر گونه سوال و یا اطلاع از روند خرید هر نوع ممبر می‌توانید با شماره و آیدی درج  شده در ابتدای مقاله تماس حاصل نماید همکاران ما در واحد پشتیبانی و فروش پاسخگوی شما خواهند بود.

جمع بندی

ما در این مقاله از سلسله مقالات آموزشی وب سایت خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی به بررسی دقیق روش‌های افزایش سریع ممبر تلگرام پرداختیم. گفتیم که در این روش‌ها شما با پرداخت هزینه می‌توانید به تعداد دلخواه ممبر کسب نمایید. از ویژگی‌های اصلی این روش‌ها می‌توان به سرعت عمل بالا و همچنین هزینه نسبتا پایین با بازدهی بالا اشاره کرد. در پایان از شما همراهان گرامی برای خواندن این محتوا از وب سایت خرید ممبر تلگرام با کیفیت عالی کمال تشکر را داریم. برای رونق دادن کسب و کار خود این ویدیو را از دست ندهید.