برنامه افزایش فالوور فیک اینستاگرام

همه چیز درباره برنامه فالوور فیک اینستاگرام

تا به حال از چه روش‌هایی برای جذب فالوور استفاده کرده‌اید؟ آیا استفاده از این روش‌ها توانسته است شما را به هدفتان برساند؟ جذب فالوور در اینستاگرام شاید کار چندان آسانی به نظر نرسد؛ اما غیرممکن هم نیست! بهتر است بدانید کاربران اینستاگرام زمانی شما را فالو می‌کنند که از دنبال کردن پست‌هایتان لذت ببرند و یا پست‌های منتشر شده در پیجتان برای آن‌ها مفید و کاربردی باشد پس قبل از هر کاری باید برنامه مشخصی برای تولید محتوا داشته باشید. پس از آن می‌توانید از روش‌های مرسوم دیگری مانند تبلیغات، برگزاری مسابقات اینستاگرامی و غیره استفاده کنید. البته امروزه روش‌های جدیدی برای جذب فالوور ابداع‌شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به برنامه فالوور فیک اینستاگرام اشاره کرد. ما در این مطلب از وب‌سایت خرید ممبر تلگرام قصد داریم تا شما را با ساز و کار این نوع برنامه‌ها بیشتر آشنا کنیم؛ پس با ما همراه شوید.

جذب فالوور فیک کاراکتری که با آهنربا فالوور جذب می کند

چه پیج‌هایی می‌توانند از برنامه فالوور فیک اینستاگرام استفاده کنند؟

پیج‌های اینستاگرامی را می‌توان با معیارهای مختلفی دسته‌بندی کرد؛ اما به طور کلی پیج‌هایی که برای ادامه فعالیت‌هایشان به فالوور احتیاج دارند را می‌توان در یکی از دسته‌های زیر جای داد. به خاطر داشته باشید که نقطه مشترک تمام این پیج ها نیازشان به فالوورهای زیاد است.

  • پیج‌های فروشگاهی: این نوع پیج ها با هدف فروش یک یا چند محصول در اینستاگرام فعالیت می‌کنند. پیج‌های فروشگاهی برای افزایش مشتریانشان به فالوورهای بیشتری نیاز دارند؛ بنابراین همواره باید به دنبال پیدا کردن روش‌های گوناگونی برای بالا بردن تعداد فالوورهایشان باشند. پیج‌های فروشگاهی می‌توانند از برنامه فالوور فیک اینستاگرام به منظور اعتمادسازی فالوورهایشان استفاده کنند، زیرا پیج‌های فروشگاهی که فالوورهای کمی دارند نمی‌توانند در فروش آنلاین محصولاتشان موفق عمل کنند.
  • پیج‌های سرگرمی: ادامه فعالیت این پیج‌ها به تعداد فالوورهایشان وابسته است زیرا پیج‌های سرگرمی از طریق منتشر کردن پست‌ها و استوری‌های تبلیغاتی درآمد کسب می‌کنند بنابراین اگر فالوور نداشته باشند درآمدی نیز نخواهند داشت. بخش قابل توجهی از فالوورهای پیج‌های سرگرمی را فالوورهای فیک تشکیل می‌دهند با این حال این نوع پیج‌ها برای افزایش لایک‌ها و کامنت‌هایشان به فالوور واقعی هم نیاز دارند.
  • اینفلوئنسرها: حتماً شما هم مانند سایر کاربران اینستاگرام تعدادی از اینفلوئنسرها را فالوو می‌کنید. اینفلوئنسرها افرادی هستند که می‌توانند بر روی مخاطبانشان تأثیر زیادی بگذارند. موضوع این نوع پیج‌ها می‌تواند سبک زندگی، عکاسی و … باشد. اینفلوئنسرها نیز برای نشان دادن محبوبیتشان در اینستاگرام از فالوورهای فیک استفاده می‌کنند. راه درآمد این نوع پیج‌ها نیز تبلیغات برای برندهای گوناگون است.

آیا استفاده از برنامه فالوور فیک اینستاگرام راه خوبی برای افزایش فالوور است؟

برنامه افزایش فالوور فیک فردی در حال کار با گوشی و اینستاگرام

در سایت‌های مختلف برنامه‌های زیادی تحت عنوان برنامه فالوور فیک اینستاگرام برای دانلود وجود دارد که شما می‌توانید برای افزایش تعداد فالوورهایتان از آن‌ها استفاده کنید. البته همان‌طور که از نامشان مشخص است این برنامه‌ها به پیج شما فالوور فیک اضافه می‌کنند بنابراین نباید انتظار فالوورهای فعال و واقعی از آن‌ها داشته باشید. ساز و کاربرنامه فالوور فیک اینستاگرام به این صورت است که شما باید یک حساب کاربری در آن‌ها ایجاد کنید سپس در ازای انجام یک سری از کارها به شما امتیازهایی داده می‌شود. با استفاده از این امتیازها می‌توانید فالوور فیک به پیج خود اضافه کنید. بسیاری از پیج‌های اینستاگرامی از این برنامه‌ها استفاده می‌کنند با این حال شما می‌توانید از طریق سایت‌های فروش فالوور نیز به صورت مستقیم به تعداد دلخواهتان فالوور فیک خریداری کنید.

چگونه می‌توان فالوورهای فیک را تشخیص داد؟

شما با استفاده از برنامه فالوور فیک اینستاگرام می‌توانید فالوورهای فیک پیجتان را افزایش دهید. اگر روش تشخیص فالوورهای فیک را بلد نیستید بهتر است بدانید که روش‌های متنوعی برای شناسایی فالوورهای فیک وجود دارد که در این بخش به معرفی برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

تعداد زیاد فالوورها در مقابل اینگیجمنت پایین

یکی از بهترین روش‌های تشخیص حضور فالوورهای فیک در یک پیج اینستاگرامی، توجه به نسبت میان فالوورها و تعداد لایک و کامنت‌ها است. اگر تعداد فالوورها زیاد باشد اما نرخ تعامل پیج بسیار کم باشد می‌توانید مطمئن شوید که تعداد زیادی از فالوورهای پیج فیک هستند. برای تشخیص فالوورهای فیک کافیست به تعدادی از پست‌های پیج سری بزنید و تعداد لایک‌ها و کامنت‌های آن‌ها را با تعداد فالوورها مقایسه کنید.

نام کاربری‌های غیرمعمول

فالوور واقعی اینستاگرام

مخاطب پیج‌های ایرانی معمولا فالوورهای ایرانی هستند بنابراین اگر نام کاربری تعداد زیادی از فالوورهای یک پیج خارجی باشد می‌توانید حدس بزنید که آن پیج دارای فالوورهای فیک است زیرا بسیاری از سایت‌های فروش فالوور اقدام به فروش فالوورهای فیک خارجی می‌کنند. همچنین بیشتر پیج‌های فیک دارای نام‌های بی‌معنی و یا نام‌هایی هستند که در آن‌ها فقط از اعداد استفاده‌شده است. معمولاً فالوورهای فیکی که از طریق برنامه فالوور فیک اینستاگرام وارد پیج‌ها می‌شوند، این ویژگی را دارند زیرا اکانت‌های فیک به وسیله الگوهای خاصی که در سرورهای کامپیوتری طراحی شده‌اند ساخته می‌شوند.

تعداد کم پست‌ها در مقابل تعداد زیاد فالوورها

اکانت‌های اینستاگرامی که تعداد کمی پست در آن‌ها منتشرشده یا تاریخ انتشار پست‌ها بسیار جدید و نزدیک به هم هستند و در عین حال فالوورهای زیادی دارند احتمالا تعداد زیادی فالوور فیک در میان دنبال‌کنندگان پیجشان دارند زیرا پیج‌هایی که دارای تعداد زیادی فالوور هستند و در زمینه کاری خود نیز بسیار موفق‌اند، حداقل چندین سال سابقه فعالیت در اینستاگرام را دارند؛ بنابراین هیچ دلیل منطقی برای تعداد زیاد فالوورهای پیج‌هایی که به تازگی تأسیس‌شده‌اند وجود ندارد.

استفاده از سایت‌های تشخیص فالوور فیک

سایت‌های زیادی وجود دارند که به شما این امکان را می‌دهند تا فالوورهای فیک پیجتان را پیدا کنید. به همین دلیل اگر به دنبال راهی برای خلاص شدن از فالوورهای فیک هستید می‌توانید به این سایت‌ها سری بزنید. برخی از معروف‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

  • سایت IGAuditor: این سایت توانایی تشخیص فالوورهای فیک اینستاگرام را دارد.
  • سایت FakeCheck: به کمک این سایت نیز می‌توانید فالوورهای فیک پیج اینستاگرامی خود را به راحتی تشخیص بدهید.
  • سایت FakeLike: این سایت یکی ازبهترین سایت‌های ارائه دهنده خدمات به کسانی است که به دنبال فالوورهای فیک پیجشان در اینستاگرام هستند.

سخن پایانی

استفاده از برنامه فالوور فیک اینستاگرام می‌تواند به شما در بالا بردن تعداد فالوورهایتان کمک کند؛ البته باید به خاطر داشته باشید که فالوورهای فیک نمی‌توانند در پیج شما فعالیتی داشته باشند و نسبت به پست‌هایی که منتشر می‌کنید از خودشان عکس‌العمل نشان دهند، بنابراین اگر تنها هدف شما از افزایش فالوور، بالا بردن عدد دنبال کنندگان پیجتان است، می‌توانید از فالوورهای فیک استفاده کنید. روش‌های گوناگونی برای تشخیص فالوورهای فیک وجود دارد. به عنوان مثال شما از طریق سایت‌های تشخیص فالوور فیک می‌توانید به راحتی فالوورهای فیک پیجتان را شناسایی کنید.